Nagpur, Maharashtra
GST No. 27AAAHY7240L1ZP
Approx. Rs 520 / BoxGet Latest Price
Product Details:| Strength | 50 mg |
| Form | Tablet |
| Brand | Pregarica |
| Composition | Pregabalin |
| Packaging Size | 10 tablets |
| Prescription Type | Prescription |
| Usage | Neuropathic Pain |
| Packaging Type | Strip |
| Shelf Life | 24 months |
Approx. Rs 450 / BoxGet Latest Price
Product Details:| Strength | 300 mg |
| Brand | pregabalin |
| Packaging Size | 15 tablets |
Approx. Rs 490 / StripGet Latest Price
Product Details:| Strength | 10mg |
| Packaging Size | 10 tablets |
| Release Form | Immediate |
| Usage | Post op pain, Acute pain |
| Dosage Form | Tablet |
| Packing Type | Strip |
| Shelf Life | 24 months |
Approx. Rs 520 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Strength | 0.5% w/v |
| Pack size | 5 ml |
| Brand | Sun Pharma |
| Bottle type | Plastic bottle |
| Form | Suspension |
| Prescription | Prescription |
| Box packing | Single pack |
| Shelf life | 24 months |
| Storage | Store below 30°C |
Approx. Rs 450 / BoxGet Latest Price
Product Details:| Strength | 400 mg |
| Pack Size | 10 tablets |
| Usage | Neuropathic Pain |
| Combination | Gabapentin Alone |
| Form | Tablet |
| Packaging Type | Strip |
| Salt Form | Gabapentin |
| Schedule | Schedule H |
Approx. Rs 700 / BoxGet Latest Price
Product Details:| Strength | 15 mg |
| Dosage Form | Capsule |
| Manufacturer | Signature |
| Shelf Life | 24 month |
Approx. Rs 999 / VialGet Latest Price
Product Details:| Strength | 2% |
| Pack Size | 30 ml |
| Brand | Neon |
Approx. Rs 450 / StripGet Latest Price
Product Details:| Strength | 300 mg |
| Pack Size | 10 capsules |
Approx. Rs 580 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Injection Site | IM |
| Treatment | Rheumatoid Arthritis |
| Strength | 40 mg |
| Brand | Tricort |
| Storage | Store in Original Container |
| Shelf Life | 2 years |
| Manufacturer | Abbott |
| Pharmacopoeia Standard | IP |
| Certification | ISO |
| Composition | Triamcinolone Acetonide |
Approx. Rs 1,100 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Pack Type | Ampoule |
Explore More Products
© Y2a Promeds. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited